Kenan Doğulu

    • K

Kenan Doğulu

Kenan Cihan Doğulu,31 Mayıs 1974 tarihinde Yurdaer ve Serpil Doğulu çiftinin ortanca çocuğu olarak İstanbul Cihangir’de dünyaya geldi.

Aslen Gazianteplidir. Kendisi gibi müzisyen olan ağabeyi Ozan Doğulu ve moda-tasarım ile ilgilenen kız kardeşi Canan Doğulu’yla beraber üç kardeştir. Beş yaşındayken konservatuvarın piyano bölümüne birincilikle girdi.

Altı sene piyano bölümünde eğitim aldı, hocası Erkan Alpay’dan flüt, Erdem Sökmen’den gitar dersleri aldı. Bu sırada tiyatro eğitimi, çocuk korosunda solistlik, ritimli sazlar öğrenimini de sürdürdü.

Kültür Koleji’nde lise öğrenimini tamamladı. ABD’de, New Hampshire eyaletinde, Hesser College’da “Communication” sertifika programını bitirdi. Ardından L.A. Musicians Institute’da yüksek öğrenimine başladı.

Daha sonra yüksek öğrenimine Türkiye’de, Bilgi Üniversitesi’nde devam etti. İlk albümünü 1993 yılında çıkaran ve iyi bir çıkış yakalayan sanatçı, kariyeri boyunca birçok başarı elde ederken çok sayıda ödülün de sahibi oldu. Çeşitli kurumların sosyal sorumluluk projelerinde yer aldı. Sanatçı aynı zamanda Galatasaray Spor Kulübü’nün Genel Kurul üyesidir.

 

Kenan Doğulu Biyografi, Kenan Doğulu kimdir, Kenan Doğulu menajer, Kenan Doğulu menajeri, Kenan Doğulu menajerlik, Kenan Doğulu menajeri kim, Kenan Doğulu resmi menajer, Kenan Doğulu resmi menajeri kim, Kenan Doğulu yetkili menajeri kim, Kenan Doğulu sahne fiyatı, Kenan Doğulu sahne ücreti, Kenan Doğulu konser fiyatı, Kenan Doğulu konser ücreti, Kenan Doğulu festival fiyatı, Kenan Doğulu festival ücreti, Kenan Doğulu konserleri, Kenan Doğulu klipleri, Kenan Doğulu şarkıları, Kenan Doğulu konser takvimi, Kenan Doğulu iletişim bilgileri, Kenan Doğulu kaşe fiyatı, Kenan Doğulu telefon, Kenan Doğulu telefonu, Kenan Doğulu telefon numarası, Sanatçı Fiyatları, Kenan Doğulu nerede sahne alıyor, Kenan Doğulu

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp