Kerim Araz

    • K

Kerim Araz

1996 yılının Mart ayında dünyaya gelen başarılı isim aslen doğma büyüme Orduludur. Yaşantısını günümüzde de doğup büyüdüğü memleketi Ordu’da sürdürmektedir. 2021 yılında söz ve düzenlemesi kendisine ait olan Bu Ben Miyim? isimli şarkı ile ciddi bir çıkış yakalamıştır. Aynı sene Irmak Arıcı ile birlikte Toparlanmam Lazım isimli şarkıyı seslendirmiştir. Bu şarkının da söz ve müziği kendisine aittir. Daha önce Nurseli Çelenk ile de bir düet şarkı seslendirmiştir.

Ayrıca genç sanatçının Toparlanmam Lazım ve Bu ben miyim? dışında Sen de Yarım Kalacaksın, Kal Desen De, Kör, Meftun, Duvarlar ve Bilmediğin Şeyler Var gibi tekli çalışmaları bulunmaktadır.

 

Kerim Araz Biyografi, Kerim Araz kimdir, Kerim Araz menajer, Kerim Araz menajeri, Kerim Araz menajeri kimdir, Kerim Araz menajerlik, Kerim Araz Resmi menajer, Kerim Araz Resmi menajeri kimdir, Kerim Araz iletişim bilgileri, Kerim Araz sahne fiyatı, Kerim Araz sahne ücreti, Kerim Araz konser fiyatı, Kerim Araz konser ücreti, Kerim Araz festival fiyatı, Kerim Araz Belediye festival fiyatı, Kerim Araz konser takvimi, Kerim Araz sahneleri, Kerim Araz konserleri, Kerim Araz klipleri, Kerim Araz şarkıları, Kerim Araz Yılbaşı konser fiyatı, Kerim Araz telefon, Kerim Araz telefonu, Kerim Araz telefon numarası, Kerim Araz nerede sahne alıyor, Kerim Araz menajeri ulaşım, Sanatçı Fiyatları, Kerim Araz

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp