Kıraç

    • K

Kıraç

Lise eğitimini tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi, Atatürk Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği bölümünü kazandı.1992 yılına gelindiğinde Ortaköy’de bir barda sahne hayatına başladı. Kendi müziğini daha geniş kitlelere duyurma, paylaşma arzusu sonucu 1994 yılında ilk demo albümünü hazırladı. Bir arkadaşının aracılığıyla TMC Müzik ile tanıştı. 1998 yılı Mayıs ayında ilk albümü “Deli Düş” piyasaya sürüldü. Kıraç, 2007 yılında, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün 100. yılı için bir beste yaptı ve taraftarların gönlünü fethetti.

Sanatçı, birçok TV kanalında başarıya ulaşmış; “Meryem”, “Acı Aşk”, “Kaçak”, “Bugünün Saraylısı”, “Mavi Kelebekler”, “Karadağlar”, “Ömre Bedel”, “Gönülçelen”, “Unutulmaz”, “Pulsar”, “Küçük Kadınlar”, “Sonbahar”, “Gönül Salıncağı”, “Gözyaşı Çetesi”, “Annem”, “Pepee”, “Leliko” ve “Pisi” dizileri ile “O… Çocukları” ve “Ayas” filmlerinin müziklerine imza atmıştır. Kıraç, 2005 yılında ilki düzenlenen 1. Beyaz İnci Televizyon Ödülleri’nde Drama dalında “Bir İstanbul Masalı” adlı diziyle “En İyi Müzik” ödülünü kazandı.

 

Kıraç Biyografi, Kıraç kimdir, Kıraç menajer, Kıraç menajeri, Kıraç menajerlik, Kıraç menajeri kim, Kıraç menajeri iletişim, Kıraç resmi menajer, Kıraç resmi menajeri kim, Kıraç menajeri telefonu, Kıraç Sahne fiyatı, Kıraç sahne ücreti, Kıraç Konser fiyatı, Kıraç konser ücreti, Kıraç festival fiyatı, Kıraç festival ücreti, Kıraç sahneleri, Kıraç konser takvimi, Kıraç kaşesi, Kıraç kaşe fiyatı, Kıraç telefon, Kıraç telefonu, Kıraç telefon numarası, Sanatçı fiyatları, Kıraç nerede sahne alıyor, Kıraç

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp