Latif Doğan

    • L

Latif Doğan

29 Nisan 1967 yılında Adıyaman’da doğdu. Babasını erken yaşta kaybetti ve kardeşlerine gerçekten iyi bir abilik yapabilmek için erken yaşta iş hayatına atıldı. Dokumacılık, taksicilik, pazarlamacılık, araba tamirciliği gibi çoğu işte çalıştı. Müzik kariyeri ise 11 yaşında katıldığı bir düğünde darbukayı iyi çalmasıyla başladı.

Adının duyulmasıyla birlikte bölgesel televizyonlara konuk sanatçı olarak çağrılmaya başladıktan sonra katıldığı programlar sayesinde zamanla meşhur olmayı başardı. Latif Doğan, 1995-1998 yılları arasında bir program yaptı. 2000 yılında ilk kaseti “Oyun Havası” ve daha sonra da “Kurtulayım Gitsin” albümlerini piyasaya sundu ve bu albümlerden sonra nam kazanmış oldu.

 

Latif Doğan Biyografi, Latif Doğan kimdir, Latif Doğan menajer, Latif Doğan menajeri, Latif Doğan menajeri kim, Latif Doğan menajerlik, Latif Doğan iletişim bilgileri, Latif Doğan menajeri telefonu, Latif Doğan konser fiyatı, Latif Doğan konser ücreti, Latif Doğan sahne fiyatı, Latif Doğan sahne ücreti, Latif Doğan düğün fiyatı, Latif Doğan kaşesi, Latif Doğan konser kaşesi, Latif Doğan Yılbaşı konser fiyatı, Latif Doğan sahneleri, Latif Doğan konserleri, Latif Doğan festival fiyatı, Latif Doğan düğün fiyatı, Latif Doğan telefon, Latif Doğan telefonu, Latif Doğan telefon numarası, Sanatçı fiyatları, Sahne fiyatları, Sahne fiyatı, Latif Doğan kaşesi, Latif Doğan kaşe fiyatı, Latif Doğan

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp