Mesut Kurtis

    • M

Mesut Kurtis

Mesut Kurtiş, Türk asıllı Makedon müzisyen ve bestekâr. 1981 yılında Üsküp, Makedonya’da Türk asıllı bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Çok erken yaşlardan itibaren sufi tarzı müziğe ilgi duymaya başladı. Genç yaşta bir grubun solisti olarak sosyal kulüplerde, camilerde ve konferanslarda ilahileri ile sahne aldı. Üsküp’te liseyi bitirdikten sonra Lampeter Üniversite’sinde ‘Human Sciences(İnsan Bilimleri)’ bölümünü okumak için İngiltere’ye taşındı.

Mesut, yaşadığı bölge ve okuduğu okullar sayesinde 5 dil bilmektedir. Şalawat (Salavat), Beloved (Sevgili) ve Tabassam (Tebessüm) adında üç albümü olan sanatçı, Türkçe, İngilizce ve Arapça olmak üzere üç farklı dilde çalışmalar yürütmektedir.

 

Mesut Kurtis Biyografi, Mesut Kurtis kimdir, Mesut Kurtis menajer, Mesut Kurtis menajeri, Mesut Kurtis menajerlik, Mesut Kurtis menajeri kim, Mesut Kurtis sahne fiyatı, Mesut Kurtis sahne ücreti, Mesut Kurtis konser fiyatı, Mesut Kurtis konser ücreti, Mesut Kurtis festival fiyatı, Mesut Kurtis festival ücreti, Mesut Kurtis kaşe fiyatı, Mesut Kurtis iletişim bilgileri, Mesut Kurtis telefon, Mesut Kurtis telefonu, Mesut Kurtis telefon numarası, Sanatçı fiyatları, Sahne fiyatları, Mesut Kurtis

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp