Murat Belet

    • M

Murat Belet

1985 yılında Muş’ta doğmuştur. Sevilen sanatçı daha çocukluk yaşlarında ilahi ve müziğe ilgi duymuştur. İlk okul dönemini Muş’ta ilinde tamlamasının ardından ticaret yaparak ailesine destek olmuştur. Hazırladığı Murat Belet meltem ayı adındaki ilk albümünü çıkarmıştır.

Sanatçı Murat Belet güzel ilahileri ile organizasyon aracılığıyla Hizmet vermekte. Konser düğün ve etkinlik organizasyonlarından ilahileri ile davetler vermektedir. Murat Belet seni buldum ilahisi ve Mekke Medine ilahisi ile bir çok beğeni ve yorum almıştır ve ün kazanmıştır.

 

Murat Belet Biyografi, Murat Belet kimdir, Murat Belet menajer, Murat Belet menajeri, Murat Belet menajeri kim, Murat Belet menajerlik, Murat Belet sahne fiyatı, Murat Belet sahne ücreti, Murat Belet konser fiyatı, Murat Belet konser ücreti, Murat Belet festival fiyatı, Murat Belet festival ücreti, Murat Belet nerede sahne alıyor, Murat Belet iletişim, Murat Belet telefon, Murat Belet telefonu, Murat Belet telefon numarası, Sanatçı fiyatı, Sanatçı fiyatları, Sahne fiyatı, Sahne fiyatları, Murat Belet

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp