Nigar Muharrem

    • N

Nigar Muharrem

1995 yılında Azerbaycan’da dünyaya gelmiştir. Azerbaycan da psikoloji bölümünü bitirmiştir. Eğer müzisyen olmasa sosyal medyada tanınıp ünlenmese psikolog olarak devam edeceğini söylüyor. Türkiye’de YouTube üzerinden sesini duyuran ve sevilen Nigar, aslen Azerbaycanlıdır ve Azerbaycan doğumludur.

Özellikle Neredesin Sen, Hep Sonradan, Neylersen, Başka Birisini Sevebilmirem, Vazgeçtim, Karadeniz Türküleri, Yalan Deyir, Koyverdin Gittin Beni, Ona Göre gibi parçalar ile takipçi kitlesinin beğenisini kazanmıştır.

Eşsiz sesi ve çıkarmış oldu şarkılar ile kısa zamanda müzik piyasasını altını üstüne getiren Nigar Muharrem, bu zamana kadar birçok başarılı yapımı imza atmıştır.

 

Nigar Muharrem Biyografi, Nigar Muharrem Kimdir, Nigar Muharrem menajer, Nigar Muharrem menajeri, Nigar Muharrem menajeri kim, Nigar Muharrem menajerlik, Nigar Muharrem menajeri iletişim, Nigar Muharrem sahne fiyatı, Nigar Muharrem sahne ücreti, Nigar Muharrem konser fiyatı, Nigar Muharrem konser ücreti, Nigar Muharrem festival fiyatı, Nigar Muharrem Yılbaşı konser fiyatı, Nigar Muharrem düğün fiyatı, Nigar Muharrem konser takvimi, Nigar Muharrem kaşe fiyatı, Nigar Muharrem klipleri, Nigar Muharrem şarkıları, Nigar Muharrem telefon, Nigar Muharrem telefonu, Nigar Muharrem telefon numarası, Sanatçı Fiyatları, Nigar Muharrem ,Nigar Muharrem x Şehzade – Sensin Tek Çarem

 

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp