Nilüfer

    • N

Nilüfer

Sanatçıyla ilgili konser, bayi toplantısı, festival, bahar şenlikleri ve diğer Organizasyonlarınızda sahne alması yönündeki talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

SOUND MENAJERLİK İLETİŞİM
0532 797 6891

Nilüfer Kimdir?

Nilüfer (Yumlu) 31 Mayıs 1955 yılında Cihangir, İstanbul’da doğdu.

İstanbul İtalyan Lisesi’nde öğrenciyken katıldığı bir ses yarışmasını kazanmasının ardından 1970’li yılların başında “Kalbim Bir Pusula”, “Dünya Dönüyor” adlı hit şarkılarla ünlü oldu. 1978 yılında Grup Nazar ile birlikte Türkiye’yi TRT adına Paris’te Eurovision Şarkı Yarışması‘nda temsil etti.

1972 yılında “Kalbim Bir Pusula” adlı ilk 45’liğini çıkardıktan sonra, 1973’te “Dünya Dönüyor” 45’liği ile asıl çıkışını yakaladı. “Dünya Dönüyor”un da yer aldığı ilk albümü “Nilüfer’74″teki “Göreceksin Kendini”, “Aldanırım Sanma” ve “Başıma Gelenler” gibi şarkılar Türk Pop Müzik tarihinde unutulmaz klasikler arasına girdi.

 

Nilüfer Biyografi, Nilüfer kimdir, Nilüfer menajer, Nilüfer menajeri, Nilüfer menajeri kimdir, Nilüfer menajeri iletişim, Nilüfer iletişim bilgileri, Nilüfer sahne ücreti, Nilüfer sahne fiyatı, Nilüfer konser ücreti, Nilüfer festival fiyatı, Nilüfer festival ücreti, Nilüfer klipleri, Nilüfer şarkıları, Nilüfer iletişim, Nilüfer resmi menajeri, Nilüfer telefonu, Nilüfer telefon numarası, Nilüfer yılbaşı konser fiyatı, Nilüfer konser takvimi, Nilüfer Bayi Toplantısı fiyatı, Nilüfer konserleri, Nilüfer kaşe fiyatı, Nilüfer kaşe ücreti, Nilüfer

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp