Niyazi Koyuncu

    • N

Niyazi Koyuncu

20 Nisan 1984, Hopa, Artvin’de dünyaya geldi.2005 yılında vefat eden Kâzım Koyuncu’nun kardeşidir.

İlk öğrenimine Sugören köy okulunda başladı. Lise eğitimini Hopa Lisesi’nde gördü. 17 yaşında Karadeniz Teknik Üniversitesi’ne girdi; fakat eğitimini tamamlamadı. Daha sonra Eskişehir’e üniversite okumak için gitmiştir. Kalabalığın önünde ilk kez şarkı söylemesi Eskişehir’de bir tesadüfle başladı ve daha sonra “Seritana” (Karanlıktaki Ӏşık) adlı etnik müzik grubunu kurdu.

Grubuyla İstanbul’a gelen Niyazi Koyuncu, kısa bir süre sonra grubun dağılmasıyla müzik hayatına tek başına devam etmiştir. İlk albümü olan Muço Pa!’yı 7 Ağustos 2012 tarihinde çıkarmıştır.

 

Niyazi Koyuncu Biyografi, Niyazi Koyuncu kimdir, Niyazi Koyuncu menajer, Niyazi Koyuncu menajeri, Niyazi Koyuncu menajeri kimdir, Niyazi Koyuncu menajerlik, Niyazi Koyuncu resmi menajeri kim, Niyazi Koyuncu resmi menajer, Niyazi Koyuncu menajeri telefonu, Niyazi Koyuncu düğün fiyatı, Niyazi Koyuncu sahne fiyatı, Niyazi Koyuncu sahne ücreti, Niyazi Koyuncu konser fiyatı, Niyazi Koyuncu konser ücreti, Niyazi Koyuncu konser takvimi, Niyazi Koyuncu Yılbaşı konser fiyatı, Niyazi Koyuncu Belediye festival fiyatı, Niyazi Koyuncu klipleri, Niyazi Koyuncu şarkıları, Niyazi Koyuncu telefon, Niyazi Koyuncu telefonu, Niyazi Koyuncu telefon numarası, Niyazi Koyuncu nerede sahne alıyor, Niyazi Koyuncu iletişim bilgileri, Niyazi Koyuncu

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp