Ogün Sanlısoy

    • O

Ogün Sanlısoy

Doğum Yeri – Tarihi : Kocaeli – 12 Mart 1971

1992 yılında Pentagram’a katıldı ve aynı yıl çıkan “Trail Blazer” albümünde vokaliyle yeraldı. Türkiye’de ve yurtdışında Pentagram’la pek çok konser gerçekleştirdi.1994-95 yıllarında Gür Akad’ın kurduğu Klips grubunda solist olarak yer aldı.1995 yılında piyasaya çıkan Özlem Tekin’in “Kime Ne” adlı ilk albümünde besteci, enstrümanist ve süpervisor olarak çalıştı.

1999 yılında ilk solo albümü olan “Korkma” yı çıkardı.2006 yılında piyasa sürdüğü “Üç” adlı albümünde Pentagram grubundan arkadaşları Metin Türkcan ve Tarkan Gözübüyük ile çalıştı. Bu albümle birçok dergi tarafından “Yılın En İyi Rock Müzik Vokalisti” seçildi.

 

Ogün Sanlısoy Biyografi, Ogün Sanlısoy Biyografi, Ogün Sanlısoy menajer, Ogün Sanlısoy menajeri, Ogün Sanlısoy menajerlik, Ogün Sanlısoy menajeri kim, Ogün Sanlısoy menajeri iletişim, Ogün Sanlısoy sahne fiyatı, Ogün Sanlısoy sahne ücreti, Ogün Sanlısoy konser fiyatı, Ogün Sanlısoy konser fiyatı, Ogün Sanlısoy konser ücreti, Ogün Sanlısoy festival fiyatı, Ogün Sanlısoy festival ücreti, Ogün Sanlısoy kaşe fiyatı, Ogün Sanlısoy telefon, Ogün Sanlısoy telefonu, Ogün Sanlısoy telefon numarası, Sanatçı Fiyatı, Sanatçı Fiyatları, Yılbaşı Konser fiyatı, Ogün

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp