Oğuzhan Koç

    • O

Oğuzhan Koç

13 Mayıs 1985 tarihinde Erzincan, Refahiye’de Bahattin ve Kıymet Koç çiftinin ikinci erkek çocukları olarak doğmuştur. 13 Mart 1992 tarihinde yaşanan Erzincan depreminin ardından ailesiyle Bursa’ya taşındı. Müzik eğitimi veren özel bir koronun (Ali Cengiz Çelenk Korosu) giriş sınavlarına katıldı ve kazandı.

8 yaşında Bursa Devlet konservatuvarı hocalarından müzik eğitimi almaya başladı, 16 yaşına kadar devam etti. İlkokulun ardından Gazi Anadolu Lisesi’ne girdi, ortaokul ve lise hayatına orada devam etti. Henüz lisede olmasına rağmen grubuyla üniversite şenliklerinde konserler verdi. Ortaokul ve lisede amatör olarak tiyatro ile ilgilendi. Lisede sınıf arkadaşı oyuncu Eser Yenenler ile arkadaş oldu.

Bir yıl İzmir’de Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde okudu olmadı. 2005 yılında İstanbul’a geldi, Eser Yenenlerin yanına yerleşti. Grup kurdu çeşitli yerlerde müzik yaptı, şarkı söyledi. İstanbul Üniversitesi Antropoloji Bölümünde okumaktadır.

 

Oğuzhan Koç Biyografi, Oğuzhan Koç Kimdir, Oğuzhan Koç menajer, Oğuzhan Koç menajeri, Oğuzhan Koç menajeri kim, Oğuzhan Koç menajerlik, Oğuzhan Koç resmi menajeri kim, Oğuzhan Koç menajeri iletişim, Oğuzhan Koç sahne fiyatı, Oğuzhan Koç sahne ücreti, Oğuzhan Koç konser fiyatı, Oğuzhan Koç konser ücreti, Oğuzhan Koç festival fiyatı, Oğuzhan Koç festival ücreti, Oğuzhan Koç konser takvimi, Oğuzhan Koç Yılbaşı konser fiyatı, Oğuzhan Koç kaşesi, Oğuzhan Koç kaşe fiyatı, Oğuzhan Koç düğün fiyatı, Oğuzhan Koç iletişim bilgileri, Oğuzhan Koç telefon, Oğuzhan Koç telefonu, Oğuzhan Koç telefon numarası, Oğuzhan Koç klipleri, Oğuzhan Koç şarkıları, Oğuzhan Koç

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp