Şebnem Tovuzlu

    • Ş

Şebnem Tovuzlu

Müzik dünyasının başarılı isimlerindendir. Seslendirdiği şarkılar, sesi ve duruşu ile müzik severlerin gönlünde taht kurmayı başaran ünlü isim hakkında bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? en fazla merak edilen sorulardır. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Şebnem Tovuzlu Kimdir? Nereli?
1984 yılında dünyaya gelen başarılı sanatçı Şebnem Tovuzlu (Esedova) aslen Azerbaycan doğumludur. Bir evlilik gerçekleştirmiş ancak evliliği son bulmuş, bu evliliğinden bir kızı vardır. Evlilik hayatının ardından Azerbaycan Bakü’de kalmış ve müzik dünyasına giriş yapmaya karar vermiştir.

İlk dönemlerde ailesinde babası dışında kimseden destek görmemiş olsa da müzik kariyerine devam etmeye karar vermiş ve hayallerini gerçekleştirmiştir. Annesi dahil tüm akrabaları tarafından aldığı bu karar desteklenmemiş, sadece babası destek çıkmıştır.

2018 senesinde ünlü sanatçı Ekin ile yaptığı düet kısa sürede binlerce kez izlenmiş ve tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yine aynı sene Hastayım isimli albümünü müzik severler ile buluşturun Şebnem Tovuzlu, daha sonra “Unutmadın mı?” adlı şarkı ile tekrar müzik listelerinde yer almış ve başarılı çıkışını sürdürmüştür.

Seslendirdiği Unutmadın mı? şarkısının klibi ülkesi Azerbaycan’da kısa sürede ciddi izlenme sayılarına ve tıklama rekoruna ulaşmıştır. Fiziği, duruşu ve sesi ise Azerbaycan halkı tarafından Türkiye’den Sibel Can‘a benzetilmektedir. En son 10 Şubat 2020 tarihinde Youtube video sitesinde yayınlanan yeni klibine ait şarkısı, Səndən Uzaqlarda 1 Milyon’a yakın izlenme sayısına ulaşmıştır. Azeri mahnilar, Azeri Şarkılar, Azeri şarkılar, Azeri sanatçılar, Azeri sanatçılar, Azeri Türküler, Azərbaycan mahnıları,

 

Şebnem Tovuzlu Biyografi, Şebnem Tovuzlu kimdir, Şebnem Tovuzlu menajer, Şebnem Tovuzlu menajeri, Şebnem Tovuzlu menajeri kim, Şebnem Tovuzlu menajerlik, Şebnem Tovuzlu menajeri iletişim, Şebnem Tovuzlu resmi menajeri kimdir, Şebnem Tovuzlu resmi menajer, Şebnem Tovuzlu resmi menajeri, Şebnem Tovuzlu sahne fiyatı, Şebnem Tovuzlu sahne ücreti, Şebnem Tovuzlu konser fiyatı, Şebnem Tovuzlu konser ücreti, Şebnem Tovuzlu festival fiyatı, Şebnem Tovuzlu düğün fiyatı, Şebnem Tovuzlu düğün ücreti, Şebnem Tovuzlu kaşe fiyatı, Şebnem Tovuzlu iletişim bilgileri, Şebnem Tovuzlu telefon, Şebnem Tovuzlu telefonu, Şebnem Tovuzlu telefon numarası, Sanatçı Fiyatları, Şebnem Tovuzlu

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp