Semicenk

    • S

Semicenk

Sanatçıyla ilgili konser, bayi toplantısı, festival, bahar şenlikleri ve diğer Organizasyonlarınızda sahne alması yönündeki talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

SOUND MENAJERLİK İLETİŞİM
0532 797 6891

Semicenk kimdir?

Gerçek ismi ‘Cenk Baş’ ‘tır. Semicenk 2019 senesinde O Ses Türkiye yarışmasına katılmıştır ve bu yarışmada yarı finale kadar çıkmıştır. O Ses Türkiye programında Hadise’nin takımında yer almıştır. Birçok başarılı parçanın sahibi olan Semicenk’in Youtube’da şarkıları milyonlarca kez dinlenmiştir. Semicenk en son 6 Mayıs 2022 tarihinde “Herkes Gibisin” parçasını çıkartmıştır. Sosyal medya hesaplarını da aktif olarak kullanan Semicenk’in İnstagram’da 123 bin takipçisi bulunmaktadır.

 

Semicenk Biyografi, Semicenk kimdir, Semicenk menajeri kim, Semicenk menajerlik, Semicenk sahne fiyatı, Semicenk konser fiyatı, Semicenk kaşe, Semicenk kaşesi, Semicenk kaşe fiyatı, Semicenk menajer, Semicenk menajeri, Semicenk telefonu, Semicenk iletişim bilgileri, Semicenk telefon numarası, Semicenk iletişim, Sanatçı fiyatları, Semicenk festival fiyatı, Semicenk turne fiyatı, Semicenk belediye festival fiyatı, Semicenk sahne bütçesi, Semicenk konser bütçesi, Semicenk şarkıları, Semicenk klipleri, Semicenk ulaşım, Semicenk Konser takvimi, Semicenk yılbaşı konser fiyatı, Semicenk yılbaşı Sahne fiyatı, Semicenk Avrupa turne, Semicenk festival bütçesi, Semicenk

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp