Seren Serengil

    • S

Seren Serengil

6 Nisan 1971 tarihinde İstanbul Amerikan Hastanesi’nde doğdu. Seren Serengil, ilk olarak 1977 yılında Sarhoş filminde çocuk oyuncu olarak babası Öztürk Serengil ile birlikte oynadı. Aynı yıl babası ile birlikte Gar Gazinosu’nda sahne aldı.

Profesyonel sahne kariyerine ise, 16 yaşında Fahrettin Aslan tarafından görevlendirildiği Maksim Gazinosu’nda başladı ve en genç kadın assolist oldu. Profesyonel oyunculuk kariyerine başladığı 1990 yılında, Mehmet Aslantuğ ile rol aldığı Başka Olur Ağaların Düğünü dizisinin yanı sıra Hakan Ural ile birlikte rol aldığı Alev Gibi Bir Kız filmiyle çıkış yaptı.

 

Seren Serengil Biyografi, Seren Serengil kimdir, Seren Serengil menajer, Seren Serengil menajeri, Seren Serengil menajeri kimdir, Seren Serengil menajerlik, Seren Serengil iletişim, Seren Serengil sahne ücreti, Seren Serengil sahne fiyatı, Seren Serengil konser fiyatı, Seren Serengil Festival fiyatı, Seren Serengil telefon, Seren Serengil telefon numarası, Seren Serengil kaşesi, Seren Serengil kaşe fiyatı, Seren Serengil

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp