Serkan Kaya

    • S

Serkan Kaya

24 Temmuz 1977’de doğmuştur. Besteci, şarkıcı ve şarkı sözü yazarıdır. 2000’de ilk albümü olan “Senden Sonra Ben” albümünü çıkarmıştır. 2011 yılında ikinci olarak “Aşk Ne Demek Bilen Var Mı?” albümünü çıkarmıştır.

2015 yılında üçüncü albüm olarak “Gönül Bahçem” albümünü çıkarmıştır. “Gönül Bahçem” albümü ile en çok satanlar listesinde zirvede yer almıştır.
Albümün “Kalakaldım” adlı çıkış şarkısı, radyo ve televizyonların yanı sıra dijital platformlarda da en çok dinlenen ve indirilen şarkı olmuştur.
43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde “En İyi Fantezi – Halk Müziği (Erkek)” ödülünü kazanmıştır.

 

Serkan Kaya Biyografi, Serkan Kaya Kimdir, Serkan Kaya menajer, Serkan Kaya menajeri, Serkan Kaya menajeri kim, Serkan Kaya menajerlik, Serkan Kaya resmi menajer, Serkan Kaya resmi menajeri, Serkan Kaya Yetkili menajeri, Serkan Kaya menajeri iletişim, Serkan Kaya iletişim bilgileri, Serkan Kaya sahne fiyatı, Serkan Kaya sahne ücreti, Serkan Kaya Festival fiyatı, Serkan Kaya festival ücreti, Serkan Kaya sahneleri, Serkan Kaya konserleri, Serkan Kaya konser takvimi, Serkan Kaya nerede sahne alıyor, Serkan Kaya Yılbaşı konser fiyatı, Serkan Kaya telefon, Serkan Kaya telefonu, Serkan Kaya telefon numarası, Serkan Kaya nereli, Sanatçı Fiyatları, Serkan Kaya

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp