Şevval Sam

    • Ş

Şevval Sam

11 Kasım 1973 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Annesi Şarkıcı Leman Sam, babası Selim Sam’dır. Şehnaz Sam adında kendinden 2 yaş büyük ablası vardır. Annesi ve babası,o altı yaşındayken ayrılmışlardır. İlkokulu ve ortaokulu Etiler’deki Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulunda okumuştur.

Zincirlikuyu İnşaat Teknik ve Yapı Meslek Lisesi Restorasyon bölümünden mezun olmuştur. Üniversiteyi, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik bölümünde okuyarak bitirmiştir.

Şevval Sam 14 yaşında fanatik bir Beşiktaşlı olarak okul gazetesi için Metin Tekin’le röportaj yapmaya gider. Metin röportajdaki bir soru üzerine evlenmeyi düşünmediğini falan söyler. Sonra Şevval onu yemeğe davet eder. Metin de, ‘büyü de öyle gidelim’ der. Üç sene sonra flört ve ardından evlilik gerçekleşince ‘‘büyük lokma ye, büyük söz konuşma’’ atasözü bir kez daha doğrulanmış olur.

1993 – 1998 yılları arasında televizyon ekranlarında oynayan “Süper Baba” adlı dizideki rolüyle büyük beğeni topladı.

 

Şevval Sam Biyografi, Şevval Sam kimdir, Şevval Sam iletişim, Şevval Sam menajer, Şevval Sam menajeri, Şevval Sam menajeri kimdir, Şevval Sam menajerlik, Şevval Sam resmi menajeri kimdir, Şevval Sam iletişim telefonu, Şevval Sam sahne fiyatı, Şevval Sam sahne ücreti, Şevval Sam konser fiyatı, Şevval Sam konser ücreti, Şevval Sam konserleri, Şevval Sam sahneleri, Şevval Sam düğün fiyatı, Şevval Sam festival fiyatı, Şevval Sam festival ücreti, Şevval Sam Belediye festival fiyatı, Şevval Sam kaşesi, Şevval Sam kaşe fiyatı, Şevval Sam telefon, Şevval Sam telefonu, Şevval Sam telefon numarası, Sanatçı Fiyatları, Şevval Sam iletişim Bilgileri, Şevval Sam konser takvimi, Şevval Sam nerede sahne alıyor, Şevval Sam

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp