Sezer Sarıgöz

    • S

Sezer Sarıgöz

4 Mayıs 1999 tarihinde dünyaya gelmiştir. Burcu Boğa’dır ve yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Aslen Kastamonuludur. Oğuzhan Koç’un kendisine ve bestelerini çok şey kattığını dile getirmiştir.

Oğuzhan Koç ile düet yapmak istediğini söylemiştir. Umursamaz olmayı sevdiğini ama üşengeçlik huyundan bir türlü kurtulamadığını dile getirmiştir. Harry Potter hayranıdır. Bakma Bana Öyle, Aşk Misali, Ne Ay Geceden, Sarılsak Mı Artık şarkılarıyla tanınmaktadır.

 

Sezer Sarıgöz Biyografi, Sezer Sarıgöz kimdir, Sezer Sarıgöz menajer, Sezer Sarıgöz menajeri, Sezer Sarıgöz menajeri kim, Sezer Sarıgöz menajerlik, Sezer Sarıgöz menajeri iletişim, Sezer Sarıgöz sahne fiyatı, Sezer Sarıgöz sahne ücreti, Sezer Sarıgöz konser fiyatı, Sezer Sarıgöz konser ücreti, Sezer Sarıgöz festival fiyatı, Sezer Sarıgöz festival ücreti, Sezer Sarıgöz konserleri, Sezer Sarıgöz konser takvimi, Sezer Sarıgöz iletişim bilgileri, Sezer Sarıgöz telefon, Sezer Sarıgöz telefonu, Sezer Sarıgöz telefon numarası, Sanatçı Fiyatları, Sezer Sarıgöz kaşe fiyatı, Sezer Sarıgöz klipleri, Sezer Sarıgöz şarkıları, Sezer Sarıgöz

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp