Sinan Güleryüz

    • S

Sinan Güleryüz

1986 yılında Ankara’da doğan Güleryüz Selânik göçmenidir. Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde tamamladıktan sonra profesyonel sporcu olarak çalışmış ve boks ile voleybol branşlarında milli sporcu olmuştur. Sonrasında ise spor kariyerini sonlandıran Güleryüz, İstanbul’a gelerek burada çeşitli müzik eğitimleri aldı. Katıldığı O Ses Türkiye yarışmasında ünlenen Güleryüz, şu anda müzisyen olarak kariyerini sürdürmektedir.

İlk teklisini 2018 yılında Bora Öztoprak’ın Deli Yar şarkısı ile yapan Sinan Güleryüz; Cosmopolitan, Men’s fitness ve Men’s health dergilerinde kapak modeli olarak çıktı.Eşi Özge Özder ile yaptığı Senle Ben ve Biz Bize şarkıları sanatçıya ödüller kazandırmıştır.

 

Sinan Güleryüz Biyografi, Sinan Güleryüz kimdir, Sinan Güleryüz menajer, Sinan Güleryüz menajeri kim, Sinan Güleryüz menajeri iletişim telefonu, Sinan Güleryüz menajerlik, Sinan Güleryüz resmi menajeri kim, Sinan Güleryüz sahne fiyatı, Sinan Güleryüz sahne ücreti, Sinan Güleryüz konser fiyatı, Sinan Güleryüz Belediye festival fiyatı, Sinan Güleryüz kaşesi, Sinan Güleryüz kaşe fiyatı, Sinan Güleryüz konser takvimi, Sinan Güleryüz telefon, Sinan Güleryüz telefonu, Sinan Güleryüz telefon numarası, Sinan Güleryüz düğün fiyatı, Sinan Güleryüz

 

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp