Tuğçe Haşimoğlu

    • T

Tuğçe Haşimoğlu

Aslen Konyalı olan Tuğçe Haşimoğlu 1989 yılı doğumludur. Tuğçe Haşimoğlu Lise eğitimini Edirne Güzel Sanatlar Lisesi’nde tamlamakla birlikte müzik hayatının şekillendiği yer de bu lisedir.

Küçük yaşlardan bu yana müzikle hep ilgili olan Tuğçe Haşimoğlu, henüz 8 yaşındayken gitarla tanışmış bir sestir. Bu yaşta müzik eğitimine de başlayan yetenekli yorumcu, bu dönemde gitar kurusuna da devam etmiştir. Lise eğitiminden sonra yine müzik alanına yönelen yetenekli yorumcu Üniversite hayatına Muğla kentinde devam etmiştir. Muğla Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Bölümünden mezun olan Tuğçe Haşimoğlu, bura da müzik hayatına devam etmiştir.

Etkili bir müzik hayatının içerisinden gelen Tuğçe Haşimoğlu henüz 8 yaşındayken müzik eğitimi almaya başlamış bir yorumcu olarak karşımıza çıkmaktadır. Daha sonraki süreçte de müzikten hiç kopmayan yetenekli ses 14 yaşındayken de profesyonel anlamda müzik eğitimi almaya devam etmiştir. Güzel Sanatlar Lisesinde eğitim gören Tuğçe Haşimoğlu, üniversite eğitimini de müzik öğretmenliği üzerine tamamlamıştır. Bu durum doğal olarak Tuğçe Haşimoğlu’nun güzel sesiyle dinleyicisinin karşısına çıkmasını mümkün kılmaktadır. Dolayısıyla son zamanlarda Tuğçe Haşimoğlu mp3 indir uygulamalarına olan ilgiyi de artış göstermektedir. Hatta son zamanlarda Tuğçe Haşimoğlu albüm arşivlerine olan ilginin de her zaman etkili bir düzeyde artış gösterdiğini de ifade etmek mümkün olmaktadır.

Tuğçe Haşimoğlu özellikle “Ayrılış” şarkısıyla müzik dünyasında isim yapmış olan bir yorumcu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu şarkının söz yazarlığını da yapan yetenekli yorumcu, daha sonra pek çok farklı şarkıyı da seslendirmiştir.

 

Tuğçe Haşimoğlu Biyografi, Tuğçe Haşimoğlu kimdir, Tuğçe Haşimoğlu menajer, Tuğçe Haşimoğlu menajeri, Tuğçe Haşimoğlu menajerlik, Tuğçe Haşimoğlu menajeri kim, Tuğçe Haşimoğlu iletişim, Tuğçe Haşimoğlu konser fiyatı, Tuğçe Haşimoğlu konser ücreti, Tuğçe Haşimoğlu sahne fiyatı, Tuğçe Haşimoğlu, sahne ücreti, Tuğçe Haşimoğlu festival fiyatı, Tuğçe Haşimoğlu festival ücreti, Tuğçe Haşimoğlu yılbaşı konser fiyatı, Tuğçe Haşimoğlu kaşesi, Tuğçe Haşimoğlu konserleri, Tuğçe Haşimoğlu telefon, Tuğçe Haşimoğlu telefonu, Tuğçe Haşimoğlu konser takvimi, Tuğçe Haşimoğlu iletişim telefonu, Tuğçe Haşimoğlu

 

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp