Ufuk Beydemir

    • U

Ufuk Beydemir

16 yaşında ilk kez bir kutlamada sahneye çıkan Ufuk Beydemir, tek bir şarkı söyledikten sonra dinleyicilerin reaksiyonu ve sahnenin büyüsüne kapılarak müzik yapmaya karar verdi ve çeşitli rock gruplarında vokalist olarak yer aldı. Kendi şarkılarını yazmak isteyen Ufuk Beydemir, bir gitar satın alarak yoğun şekilde çalışmaya başladı. 2009 yılında, henüz 17 yaşındayken ilk bestesi “Ay Tenli Kadın”ı yazdı.

Sözü ve bestesi kendisine ait olan “Ay Tenli Kadın” adlı şarkısı ve bu kayıttaki etkileyici performansı ile dikkatleri üzerine çeken Beydemir, sosyal medyada kısa süre içerisinde adı en çok aranan isimlerden biri oldu. Solo kariyerine bir albümle devam etmek istemesiyle birlikte 2017 yılında yapımcı ve menajer Engin Akıncı ile tanıştı.

Yepyeni bir sound arayışıyla aynı yılın sonbaharında prodüktörleri Engin Akıncı ve Tolga Görsev’le birlikte Moda Erekli & Tunç Stüdyoları’nda 11 şarkılık “Sevda Gibi” adlı ilk albümünün çalışmalarına başladı ve 23 Mart 2018’de ilk albümünü ZOOM etiketi ve DMC işbirliğiyle yayınladı.

2019 yılında “Sevda Gibi” albümünden seçilen 5 şarkının yanı sıra söz ve müziğini yine Ufuk Beydemir in yazmış olduğu “Ölüme Yalvardım”ın canlı akustik performansından oluşan 6 şarkılık “Akustik EP” ZOOM tarafından yayınlandı. Aynı yıl Beydemir, PowerTürk Müzik Ödülleri’nde “En Güçlü Çıkış Yapan Şarkıcı” seçildi.

 

Ufuk Beydemir Biyografi, Ufuk Beydemir kimdir, Ufuk Beydemir menajer, Ufuk Beydemir menajeri, Ufuk Beydemir menajeri kim, Ufuk Beydemir menajerlik, Ufuk Beydemir resmi menajer, Ufuk Beydemir resmi menajeri kimdir, Ufuk Beydemir sahne fiyatı, Ufuk Beydemir sahne ücreti, Ufuk Beydemir konser fiyatı, Ufuk Beydemir konser ücreti, Ufuk Beydemir festival fiyatı, Ufuk Beydemir festival ücreti, Ufuk Beydemir yılbaşı konser fiyatı, Ufuk Beydemir klipleri, Ufuk Beydemir şarkıları, Ufuk Beydemir konser takvimi, Ufuk Beydemir sahneleri, Ufuk Beydemir konserleri, Ufuk Beydemir telefon, Ufuk Beydemir telefonu, Ufuk Beydemir telefon numarası, Sanatçı Fiyatları, Ufuk Beydemir kaşesi, Ufuk Beydemir kaşe fiyatı, Ufuk Beydemir Rock Müzik, Akustik Şarkılar, Ufuk Beydemir Ay Tenli Kadın, Ufuk Beydemir

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp