Ümit Sayın

    • Ü

Ümit Sayın

26 Nisan 1970‘de İzmir‘de doğdu. Ümit Sayının hayatı 1990 yılında Sezen Aksu‘nun İzmir’de verdiği bir konser sırasında değişti. Sahneye çıkarak Sezen Aksu’ya bir parçada eşlik eden Sayın, daha sonra ünlü sanatçıdan vokalisti olması için teklif aldı.
1991 yılında ilk bestelerini yapmaya başladı. Bu arada bazı stüdyo vokalleri ve reklam müzikleri için çalıştı. 1992 yılında Harun Kolçak ve Sezen Aksu’ya vokalistlik yapmıştır.

1993 yılında Ajda Pekkan‘a vokalistlik yapmaya başladı. Aynı yıl Emel Müftüoğlu, Leman Sam, Hakan Peker, Seden Gürel ve Burak Kut için söz ve besteler yaptı.

1994 yılında Tarkan‘ın “A Acayipsin” adlı albümünde yer alan “Dön Bebeğim” ve “Gitme” adlı parçalarını yazdı.

1994–1995 yılları arasında Tarkan’a vokalistlik yaptığı dönemde kendi albüm çalışmalarına başladı.

 

Ümit Sayın Biyografi, Ümit Sayın Kimdir, Ümit Sayın menajer, Ümit Sayın menajeri, Ümit Sayın menajeri kim, Ümit Sayın menajerlik, Ümit Sayın iletişim telefonu, Ümit Sayın konser fiyatı, Ümit Sayın konser ücreti, Ümit Sayın konser takvimi, Ümit Sayın sahne fiyatı, Ümit Sayın sahne ücreti, Ümit Sayın festival fiyatı, Ümit Sayın festival ücreti, Ümit Sayın Yılbaşı konser fiyatı, Ümit Sayın düğün fiyatı, Ümit Sayın resmi menajeri kimdir, Ümit Sayın iletişim, Ümit Sayın konser kaşesi, Ümit Sayın kaşe fiyatı, Ümit Sayın telefon, Ümit Sayın telefonu, Ümit Sayın telefon numarası, Ümit Sayın Belediye festival fiyatı, Ümit Sayın klipleri, Ümit Sayın şarkıları, Ümit Sayın

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp