Yaşar

    • Y

Yaşar

Sanatçıyla ilgili konser, bayi toplantısı, festival, bahar şenlikleri ve diğer Organizasyonlarınızda sahne alması yönündeki talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

SOUND MENAJERLİK İLETİŞİM
0532 797 6891

Yaşar Kimdir?

Mehmet Yaşar Günaçgün, 5 Nisan 1970 yılında Adana‘da dünyaya gelmiştir. Müzikle ilk tanışması Yeni lise birinci sınıfta okul orkestrasına girmesi ile başladı. 1991 yazında kurduğu küçük bir grup ile tatil aylarında Mersin sahillerindeki yazlık sitelerde küçük çaplı onlarca konser verir. İstanbul‘da ise Şarkılarını İlk söylediği yer Moda semtindeki Hander adlı mekandır.

1996 Eylül’ünde “Divane” adlı albümünü piyasaya çıkardı. “Divane” albümü yakaladığı yüksek satış grafiği sayesinde Altın Plak ile ödüllendirildi.1998 Ekim’inde “Esirinim” adlı 2. albümü çıkardı. Bu albümde Türk Sanat Müziği öğeleri içeren “Kuşlar” adlı hit şarkısı ile dinleyici kitlesi arttı.

Artık onu Türk Sanat Müziği sevenlerde dinlemektedir. 2000 Kasım’ında “Masal” adlı albümünü çıkarttı. 2003 yılının Ağustos’unda “Yalnızlık Dört Bin Perde” adını verdiği bir şiir kitabını yayınladı.
11 Nisan 2005’te kendi şarkılarından oluşan “Hatırla” albümünü çıkardı. 5 Ocak 2007 yılında “Sevda Sinemalarında” adlı albümünü, 2008 Kasım ayında en çok beğenilen şarkılarını bir arada topladı “Akustik-Besof Albümü Demi” çıkardı.

 

Yaşar Biyografi, Yaşar kimdir, Yaşar menajer, Yaşar menajeri, Yaşar menajeri kimdir, Yaşar resmi menajer, Yaşar resmi menajeri, Yaşar iletişim bilgileri, Yaşar iletişim, Yaşar telefonu, Yaşar telefon numarası, Yaşar bayi toplantısı, Yaşar konser ücreti, Yaşar konser fiyatı, Yaşar konserleri, Yaşar Konser takvimi, Yaşar sahne ücreti, Yaşar sahne fiyatı, Yaşar konser kaşesi, Yaşar ulaşım, Yaşar yılbaşı konser fiyatı, Yaşar turne fiyatı, Yaşar festival ücreti, Yaşar festival fiyatı, Yaşar şarkıları, Yaşar klipleri, Yaşar sahneleri, Yaşar

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp