Zafer Peker

    • Z

Zafer Peker

Zafer Peker ilk albümü  Sensiz Olmazı 1992 yılı Temmuz ayında çıkardı. Albümde yer alan “Diyemedim” adlı parçası müzik severler tarafından büyük beğeni gördü ve albüm 1993 yılının yaz aylarında adeta yeniden çıkış yaptı. Öyle ki, birçok radyoda dinleyici oylarıyla dönemin en çok istek alan şarkısı seçildi. Best FM de de yılın en iyi slow şarkısı. Zafer Peker, bu albümden sonra 1994 yılında “Kafayı Taktım Sana” adlı albümünü çıkardı ve bu albümde de “Sensiz Sabah Olmuyor” adlı şarkısı ile yine müzik severlerin gönlündeydi.

Dönemin modası haline gelen her yıl yeni bir albüm çıkarma modasına pek girmedi. Hep iki yıl arayla albümler yaptı. 1996 yılında “Dayanmıyor Yüreğim” adlı albümü geldi. Bu albümde “Veresiye Olmaz” en hareketli şarkısıydı. Albümlerinde artık kendi şarkılarına da yer vermek istiyordu. Nitekim öyle de oldu. 1998 yılında çıkan “Aşkımız Var Gibi” albümünde, hem albüme adını veren “Aşkımız Var Gibi” hem de “Anlamazsın” adlı şarkısı yine en beğenilen şarkılar arasındaydı.

Bir sonraki albümünü şirketteki prodüksiyonlar ve konser çalışmaları nedeniyle yaklaşık 4 yıl aradan sonra çıkaran sanatçı, Yalan Aşk, Giderim, Ay Süzülür, Aşkın Bedeli, Hayat Bu, Aşk-ı Şikayet gibi sevilen şarkılara imza attı.

Son olarak 2005 yılında Geç Bunları, Evlenirim Ben Onunla, İhanet, Hani gibi şarkılarla müzikseverlerle buluşan Zafer Peker, şu dönemde sadece solistin değil, enstrumanların da solist gibi önde olacağı yeni bir albümün hazırlıklarına devam etmektedir.

4 Ekim 1959 da İstanbul’da doğan Zafer Peker, evli ve bir çocuk babasıdır. Oğlu Barış Mert Peker de müziği seçmiş olup, İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuarı, Kompozisyon Bölümü mezunudur.

Yeni yerler görmek, seyahat etmek, gittiği yerlerde fotoğraf ve video çekmek. Film seyretmek, deniz, balık tutmak, çarşı pazar alışverişi, vapura binmek, hayvanlar, sevdikleriyle fasıl, kısaca hayatın içinde detay olan birçok şey, Zafer Peker’in hobileri arasındadır.

 

Zafer Peker Biyografi, Zafer Peker kimdir, Zafer Peker menajer, Zafer Peker menajeri, Zafer Peker menajeri kim, Zafer Peker menajerlik, Zafer Peker menajeri telefonu, Zafer Peker iletişim bilgileri, Zafer Peker resmi menajeri kim, Zafer Peker sahne fiyatı, Zafer Peker sahne ücreti, Zafer Peker konser fiyatı, Zafer Peker konser ücreti, Zafer Peker festival fiyatı, Zafer Peker konser takvimi, Zafer Peker konserleri, Zafer Peker düğün fiyatı, Zafer Peker Yılbaşı konser fiyatı, Zafer Peker telefon, Zafer Peker telefonu, Zafer Peker telefon numarası, Zafer Peker kaşesi, Zafer Peker kaşe fiyatı, Zafer Peker

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp